Середа, 14.04.2021, 22:54
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БОГДАНІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»  ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Форма входу
Меню сайту
Наша адреса
1
Київська область
Броварський район
с. Богданівка   
07433
вул. Богдана Хмельницького 148
тел.  (45)-94-33-2-41
b.school@ukr.net

Сайти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Лютий » 26 » Звіт тижня англійської мови.
18:12
Звіт тижня англійської мови.

Учителями англійської мови Дейко Л.С., Хоменко О.А. та Теплюк А.В. було проведено тиждень англійської мови.

        Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

        Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

        У понеділок учні 5-8 класів  відбулася виставка  «Найкращі проектні роботи» (вч.Теплюк А.В). Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні. Серед учнів 2-их класів було проведено конкурс малюнків «Моя улюблена пора року» (вч.Теплюк А.В).

        У вівторок було проведено віртуальний тур країнами німецької мови (вч.Хоменко О.А).  Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, навчити учнів працювати з додатковою літературою. Учні 1-их класів  працювали над проектом «Моя улюблена англійська літера» (вч.Дейко Л.С.). Мета даного конкурсу –зацікавити молодших школярів у вивченні англійської мови,залучити їх до виконання творчих завдань .

        Також у вівторок було проведено змагання знавців англійської мови для учнів  8 класів (вч.Теплюк А.В). Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнів почуття відповідальності.

        У середу учні 9 класу представили свій проект «Захист навколишнього середовища» для учнів 4Б класу. Головною метою проведення такого заходу було формування екологічної культури, громадських відносин людини з природою. Для чого нам рослини? Чому потрібно охороняти тварин і чи потрібно оберігати природу взагалі – на ці та інші питання відповідали учні.

        У четвер відбувся захист проектів учнів 4-их класів «Моя перша англійська книжка. Тварини» (вч.Дейко Л.С). Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів. Учні із задоволенням виконали завдання та намагалися бути кращими. Також відбувся відкритий урок у 7 класі на тему «Світ кіно та театру» (вч.Хоменко О.А). Метою утоку було розвивати комунікативні здібності учнів та виховування поваги до поглядів та смаків інших людей.

                У п’ятницю учні 10 класу переглянули відеофільми «Window to Great Britain».З метою підвищення мотивації до навчання учнів та створення умов для самостійної роботи, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови у кабінеті демонструвалися відеофільми різної складності, після перегляду діти виконували різнорівневі завдання. Учні 3-іх класів розучували англійські пісні, а учні 2-их класів здійснили подорож до країни англійських казок (вч.Теплюк А.В). Також було проведено конкурс капелюшків для британської королеви серед учнів 5-6 класів. Знаючи про те, що королева Єлизавета ІІ ніколи не виходить без капелюшка, учням стало цікаво зробити виставку капелюшків, які б могли підійти її Величності. Капелюшки так сподобались дівчаткам, що вони не втримались і вирішили приміряти їх на себе, мабуть, уявляючи себе майбутніми королевами.

        Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

        Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами.        Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Категорія: Предметні тижні | Переглядів: 357 | Додав: bogdanivka_school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2021